Štefan Valčo

EXPERT na ZLATO

+421948140198
stefan.valco@gmail.com
 
 

 Štefan Valčo Moje meno je Štefan Valčo a veľmi ma teší, že ste navštívili moju stránku. Profesionálne sa venujem predaju investičného fyzického zlata, prostredníctvom jednorazových nákupov alebo sporiacich programov. Cieľom mojej stránky je Vás informovať o aktuálnej ekonomickej situácii a pomôcť Vám pri Vašom rozhodovaní sa v oblasti investovania do zlata.

Súčasťou mojej práce je pomáhať Vám napredovať aj v obchodno-podnikateľskej oblasti prostredníctvom Vášho osobnostného rozvoja a vzdelávania. Zároveň sa zameriavam na zvyšovanie finančnej gramotnosti a informovanosti v oblasti podnikania, ekonomiky a networkingu.

Pomáham ľuďom dosahovať úspech a prosperitu. Úspešný človek je podľa mňa ten, kto dokáže zarábať veľa peňazí, stará sa o svoje zdravie a kondíciu, rozvíja kvalitné vzťahy so svojimi priateľmi, má dostatok kvalitného času na svoju rodinku, neustále na sebe pracuje a vzdeláva sa, robí prácu, ktorá ho napĺňa a buduje si svoj vlastný biznis, alebo si privyrába u nás popri zamestnaní. Pomáham ľuďom vybudovať si a získať pasívny príjem, rentu. Ak Vás oslovila možnosť obchodno-podnikateľskej spolupráce so mnou, tak ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontakného formulára. Veľmi sa teším na našu spoluprácu.

 

Miliardový koniec SVB. Jej materská spoločnosť hlási bankrot


Miliardový koniec SVB. Jej materská spoločnosť hlási bankrot

Materský koncern skrachovanej banky SVB, SVB Financial Group požiadal o ochranu pred veriteľmi podľa kapitoly 11 amerického zákona o bankrote. TASR o tom informuje na základe správy agentúry Reuters.

Skupina požiadala o reorganizáciu pod ochranou súdu, aby mohla hľadať záujemcov o svoje aktíva. Stalo sa to len niekoľko dní potom, čo americké regulačné orgány prevzali jej bývalú divíziu Silicon Valley Bank (SVB).

Koho sa to týka?

Podanie SVB Financial Group, týkajúce sa začatia konkurzného konania, prichádza v čase, keď núdzové opatrenia na posilnenie dôvery zatiaľ nedokázali rozptýliť obavy z finančnej nákazy. Akcie veľkých amerických bánk sa v piatok v predburzovom obchodovaní oslabili o 1,5 % až 2 %.

Konkurz sa netýka banky SVB, ktorú prevzali regulačné orgány, ani firiem SVB Securities a SVB Capital, ktoré normálne fungujú ďalej.

Vystrašení klienti

Kalifornské regulačné orgány minulý piatok (10. 3.) zatvorili SVB. Jej kolaps je najväčším krachom v americkom bankovom sektore od bankrotu Washington Mutual počas finančnej krízy v roku 2008.

SVB, ktorá poskytovala úvery technologickým firmám a start-upom, bola nútená predať svoje portfólio vládnych dlhopisov a cenných papierov krytých hypotékami banke Goldman Sachs so stratou 1,8 miliardy USD (1,7 miliardy eur). Prudký nárast úrokových sadzieb v USA totiž výrazne znížil ich hodnotu.

SVB sa pokúsila túto dieru zaplátať predajom svojich akcií, avšak vystrašení klienti stiahli z banky vklady, čo viedlo k odlevu 42 miliárd USD za jeden deň.


zdroj: www.forbes.sk
 

Potrebujete sa ešte niečo opýtať, s niečím poradiť, alebo máte záujem o ďalšie informácie? Tak má neváhajte kontaktovať, veľmi ochotne Vám s tým pomôžem:

*Odoslaním správy vyjadrujem súhlas so spracovaním osobných údajov a zasielaním marketingových informácií prostredníctvom mailovej komunikácie. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu: info@imperialgold.sk
 
 
 
Centrála

IMPERIAL Gold a.s.
IMPERIAL Residence, Hlavná ulica č.311
03491 Ľubochňa
Slovensko

+421 915 981 347
info@imperialgold.sk
www.imperialgold.sk

Štefan Valčo

Hlavná 53/75
07612 Kuzmice

stefan.valco@gmail.com
+421948140198

 
Spoločnosť IMPERIAL Gold a.s. je registrovaná na Puncovom úrade SR a je zapísaná v zozname podnikateľov s drahými kovmi v SR pod registračným číslom 4718. Naša činnosť podlieha puncovej inšpekcii a kontrole nezávisleho audítora.