Štefan Valčo

EXPERT na ZLATO

+421948140198
stefan.valco@gmail.com
 
 

 Štefan Valčo Moje meno je Štefan Valčo a veľmi ma teší, že ste navštívili moju stránku. Profesionálne sa venujem predaju investičného fyzického zlata, prostredníctvom jednorazových nákupov alebo sporiacich programov. Cieľom mojej stránky je Vás informovať o aktuálnej ekonomickej situácii a pomôcť Vám pri Vašom rozhodovaní sa v oblasti investovania do zlata.

Súčasťou mojej práce je pomáhať Vám napredovať aj v obchodno-podnikateľskej oblasti prostredníctvom Vášho osobnostného rozvoja a vzdelávania. Zároveň sa zameriavam na zvyšovanie finančnej gramotnosti a informovanosti v oblasti podnikania, ekonomiky a networkingu.

Pomáham ľuďom dosahovať úspech a prosperitu. Úspešný človek je podľa mňa ten, kto dokáže zarábať veľa peňazí, stará sa o svoje zdravie a kondíciu, rozvíja kvalitné vzťahy so svojimi priateľmi, má dostatok kvalitného času na svoju rodinku, neustále na sebe pracuje a vzdeláva sa, robí prácu, ktorá ho napĺňa a buduje si svoj vlastný biznis, alebo si privyrába u nás popri zamestnaní. Pomáham ľuďom vybudovať si a získať pasívny príjem, rentu. Ak Vás oslovila možnosť obchodno-podnikateľskej spolupráce so mnou, tak ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontakného formulára. Veľmi sa teším na našu spoluprácu.

 

Ruské zlaté a devizové rezervy znovu stoupají na rekordní úroveň


Ruské zlaté a devizové rezervy znovu stoupají na rekordní úroveň

Ruské devizové rezervy se v posledních několika letech vyšplhaly na nebývalou úroveň, protože země se v prostředí rychle se zrychlující inflace a ekonomické nejistoty pouští do investic do zlata a cizích měn. Rusko se nyní celosvětově umístilo na pátém místě na světě – po Číně, Japonsku, Švýcarsku a Indii – pokud jde o výši devizových rezerv.

Podle údajů ruské Účetní komory ruské devizové rezervy přesáhly na začátku září 618,2 miliardy dolarů poté, co centrální banka v prosinci 2020 zvýšila podíl zlata ve svých devizových rezervách na 23,3 procenta ze 7,8 procenta na začátku roku 2014. Podle pozorovatelů jde o historický rekord; za celou dobu existence Centrální banky Ruské federace dosud nikdy nebylo takové hodnoty dosaženo.

Rusko nejenže nashromáždilo značné množství zlata a deviz, ale rezervy země zahrnují také zvláštní práva čerpání (SDR), což je forma platby vydávaná Mezinárodním měnovým fondem (MMF). Zpráva Účetní komory odhalila, že ruská SDR od srpna výrazně poskočila ze sedmi miliard dolarů na 24,6 miliardy dolarů.

Mezinárodní rezervy jsou tvořeny především vysoce likvidními zahraničními aktivy, k nimž má přístup Ruská centrální banka, zatímco vládní rezervy jsou tvořeny měnovým zlatem, SDR, devizovými fondy a rezervní pozicí v MMF.

Nejnovější údaje přicházejí v době, kdy ruský ministr financí minulý týden varoval, že světu hrozí, že podlehne bezprecedentnímu období stagflace, protože ceny nadále rychle rostou, zatímco ekonomický výkon zpomaluje. Inflace se pohybuje nad cílovou hodnotou již ve 14 zemích skupiny G20.


zdroj: www.zlato.cz
 

Potrebujete sa ešte niečo opýtať, s niečím poradiť, alebo máte záujem o ďalšie informácie? Tak má neváhajte kontaktovať, veľmi ochotne Vám s tým pomôžem:

*Odoslaním správy vyjadrujem súhlas so spracovaním osobných údajov a zasielaním marketingových informácií prostredníctvom mailovej komunikácie. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu: info@imperialgold.sk
 
 
 
Centrála

IMPERIAL Gold a.s.
Panenská 668/24
811 03 Bratislava
Slovensko

+421 915 981 347
info@imperialgold.sk
www.imperialgold.sk

Štefan Valčo

Hlavná 53/75
07612 Kuzmice

stefan.valco@gmail.com
+421948140198

 
Spoločnosť IMPERIAL Gold a.s. je registrovaná na Puncovom úrade SR a je zapísaná v zozname podnikateľov s drahými kovmi v SR pod registračným číslom 4718. Naša činnosť podlieha puncovej inšpekcii a kontrole nezávisleho audítora.