Štefan Valčo

EXPERT na ZLATO

+421948140198
stefan.valco@gmail.com
 
 

 Štefan Valčo Moje meno je Štefan Valčo a veľmi ma teší, že ste navštívili moju stránku. Profesionálne sa venujem predaju investičného fyzického zlata, prostredníctvom jednorazových nákupov alebo sporiacich programov. Cieľom mojej stránky je Vás informovať o aktuálnej ekonomickej situácii a pomôcť Vám pri Vašom rozhodovaní sa v oblasti investovania do zlata.

Súčasťou mojej práce je pomáhať Vám napredovať aj v obchodno-podnikateľskej oblasti prostredníctvom Vášho osobnostného rozvoja a vzdelávania. Zároveň sa zameriavam na zvyšovanie finančnej gramotnosti a informovanosti v oblasti podnikania, ekonomiky a networkingu.

Pomáham ľuďom dosahovať úspech a prosperitu. Úspešný človek je podľa mňa ten, kto dokáže zarábať veľa peňazí, stará sa o svoje zdravie a kondíciu, rozvíja kvalitné vzťahy so svojimi priateľmi, má dostatok kvalitného času na svoju rodinku, neustále na sebe pracuje a vzdeláva sa, robí prácu, ktorá ho napĺňa a buduje si svoj vlastný biznis, alebo si privyrába u nás popri zamestnaní. Pomáham ľuďom vybudovať si a získať pasívny príjem, rentu. Ak Vás oslovila možnosť obchodno-podnikateľskej spolupráce so mnou, tak ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontakného formulára. Veľmi sa teším na našu spoluprácu.

 

Periodická tabuľka vám dá odpoveď prečo by ste mali vlastniť fyzické zlato


Periodická tabuľka vám dá odpoveď prečo by ste mali vlastniť fyzické zlato

V škole sme sa všetci o nej učili ale nikomu z nás nebol prízvukovaný tento fakt.

Prečo sa práve zlato a striebro začali celosvetovo používať na výrobu peňazí?

Aby sme našli odpoveď na túto otázku potrebujeme periodickú sústavu prvkov a červené pero.

Ako prvé môžeme preškrtnúť všetky plyny. Je jasné, že z vodíku peniaze nevyrobíme. Potom vylúčime prvky rozpustné vo vode a prvky ktoré reagujú so vzduchom buď pri styku s ním korodujú alebo začnú horieť. Ani jedna z týchto možností nie je ideálna pre vec, ktorú nosíte vo vrecku. Tým sme už vylúčili 56 prvkov.

Samozrejme musíme vylúčiť i všetko rádioaktívne pretože asi nestojíte o to aby vás vaše peniaze zabili. Z periodickej sústavy nám ubudne ďalších 45 prvkov. Ak ste dobre počítali zostalo vám 5 vzácnych kovov. Zlato Au, striebro Ag, ródium Rh, platina Pt a paládium Pd. Rh a Pd boli objavené až v osemnástom storočí. Pt sa rozpúšťa až pri teplote okolo 3000 stupňov a takáto teplota bola pre prvé taviace pece nedosiahnuteľná. Zostalo zlato a striebro. A práve tieto dva kovy si ľudstvo zvolilo ako prostriedok výmeny(platidlo) a uchovávateľ hodnoty.

Aj keď už zlato pri bežnom platobnom styku nie je používané ako platidlo jeho význam ako uchovávateľa hodnoty sa vôbec nezmenšil. Práve naopak, čo potvrdzujú aj 10 rokov trvajúce rekordné nákupy centrálnych bank.

Prečo je zlato na 1.mieste ako platidlo, ako uchovávateľ hodnoty je aj fakt, že oproti striebru je cennejšie o približne 70 krát. 30.12.2020 stála jedna unca striebra 21,430€ v ten istý deň stála jedna unca zlata 1 528,890€. 1kg zlata v ten deň stál cca 49 200€. Ak by ste chceli mať rovnako veľký – cenný majetok v striebre museli by ste ho mať 70kg. Uskladniť, premiestniť v prípade potreby také množstvo už nie je také jednoduché. Zo striebra sa platí aj DPH pri nákupe pretože je dnes považované viac za priemyselný kov ako platidlo. Zlato je v súkromnom majetku oslobodené od všetkých daní ako aj dane z nárastu hodnoty – zisku.

Aj toto sú dôvody prečo si štáty, centrálne banky tvoria rezervy iba v jedinom kove a to vo fyzickom zlate!

Mať časť majetku vo fyzickom zlate je rozumné v každej dobe!


zdroj: luboscesnek
 

Potrebujete sa ešte niečo opýtať, s niečím poradiť, alebo máte záujem o ďalšie informácie? Tak má neváhajte kontaktovať, veľmi ochotne Vám s tým pomôžem:

*Odoslaním správy vyjadrujem súhlas so spracovaním osobných údajov a zasielaním marketingových informácií prostredníctvom mailovej komunikácie. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu: info@imperialgold.sk
 
 
 
Centrála

IMPERIAL Gold a.s.
Panenská 668/24
811 03 Bratislava
Slovensko

+421 915 981 347
info@imperialgold.sk
www.imperialgold.sk

Štefan Valčo

Hlavná 53/75
07612 Kuzmice

stefan.valco@gmail.com
+421948140198

 
Spoločnosť IMPERIAL Gold a.s. je registrovaná na Puncovom úrade SR a je zapísaná v zozname podnikateľov s drahými kovmi v SR pod registračným číslom 4718. Naša činnosť podlieha puncovej inšpekcii a kontrole nezávisleho audítora.